Lista 200 euro

200 Euro

 • 45.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

200 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe", 1.09 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 45 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

200 Euro

 • 60.00 m2
 • Kati 20
 • 1+1 Bosh

200 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 Bosh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Astiri/Unaza e re/Teodor Keko", 2.90 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 20 dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2, Ambjenti 1+1 Bosh ...

200 Euro

 • 59.00 m2
 • Kati 6
 • 1+1 Bosh

200 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 Bosh

Don Bosko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Don Bosko", 8880.67 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe prej 59 m2, Ambjenti 1+1 Bosh ...

1,200 Euro

 • 163.00 m2
 • Kati 5
 • 3+1 E Mobiluar

1,200 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 3+1 E Mobiluar

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo", 0.51 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe prej 163 m2, Ambjenti 3+1 E Mobiluar ...

200 Euro

 • 45.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

200 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio", 0.51 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 45 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

200 Euro

 • 45.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

200 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio", 0.85 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 45 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

200 euro

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Liqeni ( Pavarotti ) Parkim

200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Garsionere Per Qira Tek Fakulteti I Shkencave!

200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 1+1,gjimnazi "partizani", Tiranë.

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Garzoniere, Bllok, Tirane

25,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare (prane Ish Aluizmit)

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Me te preferuarat