Home for Rent - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( BLLOK - Credins ) k4, Ashs & Pamje **Investim Premium, Dizajn me Arkitekt: PARKET, Elektro A++ & Plot Diell


Payment 1,250 Euro
Room | Kitchen 2     Furniture Furnished
Square Feet 128.00
Floor 4
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Pjeter Bogdani Tirane,Shqiperia - Maps
INFO Data: 05/12/2023 14:57 Post ID: 103076 Reads 25064

Me Qera: Duplex 2+1+2wc & 1 Garazh Personal Ne -1 ( Bllok - Credins Qendror ) k4 & 5 (Me Super Pamje) Pllt V 2004 Me Ashensor Dhe I Perdorur Vetem Per Banim | Apartamenti Eshte I Dizenjuar Dhe Organizuar Nga Arkitekt, Mobilim Dhe Investime Shume Cilesore: Parket, Elektro A++ | Kondicioner Inverter Dhe Sistem Kaldajash Me Energji Elektrike |  Vetrata Plastike Me 3 Hapje, Grila Persiane Dhe Rrjetë | Tualetet Me Cdo Hidrosanitare


Q4333


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualete 

- 1 Korridor 

- 2 Ballkon 


- Sip Totale: 128m² +20m² Garazh

- Sip Neto: 115m²

- Kati: 4-5

- Katet E Pallatit: 7

- Viti I Ndertimit: 2004

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


- Duplex Unik, Eksperience E Vecante Jetese Ne Zemer Te Bllokut

- Pallat Me Cilësi Sh Të Lartë Administrimi Dhe Privatsie Maksimale 

- Garazh Personal Në -1 

- Hyrje Unike, E Pastër Dhe Shume Mire E Organizuar

- Komunitet I Vogël Prej 10 Familjesh. Vetëm Për Banim


- Kati Parë I Apartamentit Organizohet Nga Salloni, Kuzhina Më Vete, Ballkoni Dhe Një Tualet

- Shkallë Druri Me Xham Anësor Dhe Me Ndriçim Led 


- Kati Dytë I Apartamentit Organizohet Nga Dy Dhomat E Gjumit, Korridori, Ballkoni I Dytë Dhe Një Tualet


- I Investuar Ne Detaje:


 • I Lyer Me Boje Shume Cilesore

 • I Shtruar Totalisht Me Parket Solid

 • Vetrata Plastike Me 3 Hapje, Grila Persiane Dhe Rrjetë

 • Çdo Dhomë Është E Pajisur Me Kondicioner Inverter Dhe Sistem Kaldaje Me Energji Elektrike

 • Divan Cilësor Italian 


- Elektroshtëpiaka Cilësore Dhe Të Gjitha A++:


 • Smart Tv Samsung 42 Polësh 

 • Furrë Gatimi Dhe Pianur Electrolux 

 • Lavastovilje Beko

 • Frigorifer Samsung - Nuk Jepet Për Qera Ditore*** 

- Në Çmim Përfshihen Pagesa E Administrimit Dhe Interneti***Cmimi:  1,250 Euro /  Neto***


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 103076

Home for Rent

600 Euro

Home for Rent - Tirana

1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Pr

37,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballko

Me te preferuarat