Shtepi me qera - Jepet me qera shtepi 1+1

1 + 1 house for rent

Houses for rent in an area when don bosko and the new boulevard are connected. The bus is nearby and the center is located on the Jordan River. COMPLETED.


Pagesa 18,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 50.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Jordan misja - Harta
INFO Data: 20/06/2021 16:02 Post ID: 10699 Lexime 3636

Jepet shtepi me qera ne nje zone kur lidhet don bosko dhe bulevardi i ri. Autobuzi esht afer po ashtu edhe qendra ndodhet ne rrugen jordan misja. E KOMPLETUAR.

Agent ID: 1502

photo

Njoftimi ID: 10699

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament I Super Investuar Me Arkitekt - 2+1+bllk Tek Kopshti Botanik | Parket | Kondici

Me te preferuarat