Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen e Barrikadave(prane gjimnazit Sami Frasheri)


Pagesa 23,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 06/04/2021 11:13 Post ID: 12024 Lexime 1518

Ne rrugen e Barrikadave prane gjimnazit Sami Frasheri,jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje ,ambjent gatimi,dhome gjumi me 2 krevate tek,banjo.

Apartmenti ndodhet ne katin 0 (kati i dyqaneve) te nje pallati te ri branda nje kompleksi,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve

Per me shume kontaktoni 


Agent ID: 145

photo

Njoftimi ID: 12024

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat