Shtepi me qera - Qera, Vile, Kinostudio, Tirane. 1,500 Euro /Muaj ID: plus16623

Rent, Villa, Kinostudio, Tirana. € 1,500 Month ID: plus16623

Villa for rent in Kinostudios area, at Ura road. The building is located very close to the main road. The climate is suitable for living, with priority in all seasons. The villa has a construction area of 220 m2, total area 4000m2. 2-storey. The first floor is organized in living and cooking, 2 bedrooms, 1 toilet and yard. The second floor is organized in living room, kitchen, 2 bedrooms, 2 bathrooms, 2 balconies. • With mortgage • With parking • With garage • With pool Ideal investment option!


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 220.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Ura - Harta
INFO Data: 20/11/2021 12:06 Post ID: 13754 Lexime 893

Jepet me qera vilë në zonën e Kinostudios, tek rruga ura.
Objekti, ndodhet shumë afër me rrugën kryesore.
Klima është e përshtatshme për banim, me përparesi në të gjitha stinët.
Vila ka një siperfaqe ndërtimi prej 220 m2, sipërfaqe totale 4000m2 .
Strukturë 2-katëshe.
Kati i parë organizohet në ambjent ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe oborr.
Kati i dytë organizohet në ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , 2 ballkone.
• Me hipotek • Me parking • Me garazh • Me pishinë
Opsion ideal investimi!


Njoftimi ID: 13754

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat