Shtepi me qera - Super ap 2+1 te kodra e diellit ( rezidenca 1 )


Pagesa 750 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 112.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 22/10/2021 20:29 Post ID: 14820 Lexime 4234

Duplex te rezidenca 1 kodra e diellit ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni + cmimi 700 euro dhe post parkingu

Njoftimi ID: 14820

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

Me te preferuarat