Shtepi me qera - Super ap 2+1 te kodra e diellit ( rezidenca 1 )


Pagesa 750 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 112.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 19/04/2021 14:08 Post ID: 14820 Lexime 2950

Duplex te rezidenca 1 kodra e diellit ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni + cmimi 700 euro dhe post parkingu

Njoftimi ID: 14820

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat