Shtepi me qera - Super ap 2+1 tek liqeni ( pavarotti ) parkim


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 198.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Shyqyri Brari, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 19/04/2021 14:08 Post ID: 17195 Lexime 2914

Super ap 2+1 me 3 tualete +verande dhe depo qe ndodhet ne kat te fundit te nje pallati 5 katesh tek kopshti zologjik ( rrethrrotullimi ) tek pavarotti me super hapsira te bollshme dhe me nje mobilim lluks me te gjitha kushtet ap eshte ne perfundim e siper te mobilimit ap disponin dhe 2 garazhde per 2 makina per me teper na kontaktoni ne cmimi 1300 euro 
Njoftimi ID: 17195

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat