Shtepi me qera - Apt 2+1+2WC+Bllk (Ali Dem - Super Kompleks) me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | PARKET


Pagesa 330 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 91.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Mihal Grameno - Harta
INFO Data: 04/08/2021 15:58 Post ID: 18278 Lexime 24488

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Dhe Ballkon Ne Ali Dem - Mangalem 21 (Nga Komplekset Me Te Mire Ne Qytet) Pallat I Perfunduar Ne 2020 Me Standart Te Larte Ndertimi Dhe I Pajisur Me Ashensore | Interiori I Baneses Eshte I Mobiluar Nga Vete Pronari Me 15,000 Euro Vlere | Ka Kondicioner Dhe Cdo Pajisje Elektroshtepiake Te Re | Dyshemeja Eshte E Shtruar Me Parket Laminat | Dhomat E Gjumit Me Hapesire Te Bollshme Dhe Dysheke Te Rinj | Tualetet Me Te Gjitha Hidrosanitaret


Q2880


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma  Gjumi

- 1 Sallon

- 2 Tualet

- 1 Ballkon

- 1 Korridor


-       Hipoteke : Po

- Sip Totale:  90.5m2

- Sip Neto (E Brendshme): 79.2m2

- Kati: 3

- Katet E Pallatit: 8

- Viti I Ndertimit:  2020

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


• Apartamant I Mobiluar Me Shije 

• Apartamenti Eshte I Shtruar Me Parket


• Zone Shume E Mire•  Një Nga Komplekset Me Cilësine Më Të Lartë Te Ndërtimit***

• Hyrje Me Hapsire Te Madhe Dhe Strukture Te Rregullt

• Me Hapesire Te Madhe Dhe Me Me Ndricim Natyral Gjate Gjithe Dites

• Orientim Perfekt, Jug Perëndim 


• Tv 42 Polësh Lg

• Kuzhinë Me Pajisje Cilësore

• Pianur Edhe Furrë Gorenje

• Frigorifer Dykatësh Lg A++• Dhomat E Gjumit Me Hapsirë Të Madhe  Dhe Strukturë Shumë Të Mirë

• Dyshek Cilësorë Dhe Dollap Gjigande


• Dyer Të Cilësisë  Së Lartë Druri

• Dyer Dritare Dopio Xham Me Ngrohje Termike Dhe Me Grilë 


• Ndarje Perfekte Midis Dhomës Së Ndenjes, Tualitit Dhe Dhomave Të Gjumi

• Tualet  Me Hapsire Te Madhe Dhe Me Hidrosanitare Cilësore

 


• Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje, 1 Min Nga Supermarketet, Shkolla, Kopesht Për Fëmijë,  Farmacite, Furre Buke, Pastiçeri...Cmimi: 330 Euro


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18278

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

Me te preferuarat