Shtepi me qera - i Pabanuar me Pare - 2+1+**2WC & Vend PARKIMI te Ekonomiku (Rr. Elbasanit) Pllt i Ri || Super Arredim me **Arkitekt || Elektro A++


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 86.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Ekonomiku - Harta
INFO Data: 05/10/2022 13:25 Post ID: 18278 Lexime 302078

apartament 2+1+**2WC I pabanuar më parë- Ekonomiku (Rr. e Elbasanit) vend personal parkimi posht pallatit (-2)- Apartament i arreduar me arkitekt- Elektroshtëpiake marka të shtrenjta (SIEMENS, SAMSUNG, LG) || Pallat i Ri 

Q3444

Te Dhenat e Ndarjes: 

- 2 Dhoma Gjumi 
- 1 Sallon me Kuzhine
- 2 Tualete
- 1 Ballkon

- SIP TOTALE:  86 m²
- SIP Neto:  76 m²
- KATI: 7
- KATET E PALLATIT: 10
- Viti I ndertimit: 2016
- ASHENSOR:po

Karakteristika: 

-  Apartament me vendodhje premium, 2 min nga Universiteti Ekonomik. Lagje me hapsira të mëdha, ajër I pastër dhe qetësi absolute.
- Pallat me cilësi të lartë ndërtimi, administrim perfekt.
- Vend parkimi personal posht pallatit***
- Ashensor për 6 persona.
- Hyrje me dritë natyrale.
- Apartament me planimetri perfekte.
- Apartament I arreduar me arkitekt.
- apartament I shtruar me parket ac5
- kuzhinë druri 
- Elektroshtepiake Firma të shtrenjta, pianur dhe furrë SIEMENS,  Frigorifer SAMSUNG A++, TV 42  polësh LG,  
- Kondicioner inverter në dhomën e ndenjes Midea
- dhomë gjumi me tualet personal dhe me dyshek shum cilësor
- dritare të mëdha ku hyn dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
- tualete me hidrosanitare cilësore dhe me dritare aspirimi 
- ballkon me hapsirë të madhe dhe me pamje nga liqeni.Cmimi: 500 euro

Tel ose WhatsApp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18278

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat