Shtepi me qera - Jepet Garsionere per Qira tek Fakulteti i Shkencave!


Pagesa 200 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 35.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 11/04/2021 13:25 Post ID: 19297 Lexime 1875

Garsionerja me siperfaqe 35 m2 ndodhet mbrapa Fakultetit te Shkencave te Natyres, eshte ambjent i nje shtepie private. Struktura e saj eshte nje sallon e shtruar me parket druri, dhe nje tualet bashkohor. Pervec mobilimit ne foto do shtohen dhe dy kolltuqe me funksion krevate gjumi. kontaktoni ne nr e tel ,

Agent ID: 3686

photo

Njoftimi ID: 19297

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat