Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi.


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 103.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 05/05/2021 15:07 Post ID: 21191 Lexime 3456

☑️Jepet Apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek Zogu i zi afer Ring Center ne pallat te mireadministruar , eshte I sapo rregulluar me paisje dhe dyshek te rinj , me kondicioner per ngrohje/ftohje , dhe me nje organizim shume te mire te dhomave


☑️Apartamenti perbehet

🔹 2 dhoma gjumi

🔹 1 kuzhine

🔹 1 Sallon

🔹 1 Tualete me dritare ajrosie Natyrale

🔹 1 Ballkon


☑️Apartamenti ka nje Lokacion Perfekt pasi ka dalje ne Unaze ne zone ke shume afer Supermarkete, Lokale, kopshte, cerdhe, Universitete , Qender Tregtare etj

Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 21191

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat