Shtepi me qera - Qera, Garzoniere, Bllok, Tirane


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 57.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 18/04/2021 18:56 Post ID: 26708 Lexime 1279

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugen Vaso Pasha, Bllok
Informacion mbi apartamentin:
• Kati I 1
• Sipërfaqa e apartamentit 53 m2.
Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon;
• Ambientin e ndenjes
• 1 dhome gjumi
• Tualet
• Zone shume e mire
Per me teper na kontaktoni.


Njoftimi ID: 26708

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat