Shtepi me qera - Apartament 1+1 me qera,21 Dhjetori,Rruga e kavajes


Pagesa 200 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa rruga e Kavajes - Harta
INFO Data: 29/03/2021 14:26 Post ID: 27214 Lexime 832

Jepet me qera Apartamenti 1+1 Kati i 1 i nje vile tek 21 Dhjetori,Rruga e Kavajes . Zone e qete dhe familjare.

Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 dhe eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, tualet.


Agent ID: 10

photo

Njoftimi ID: 27214

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat