Shtepi me qera - Qera, Apartament 1+1,Gjimnazi "Partizani", Tirane.


Pagesa 200 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 62.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 19/04/2021 12:30 Post ID: 27868 Lexime 1430

Qera, Apartament 1+1, tek Gjimnazi "Partizani" tek Selvia
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 62 m2.
• Kati i 5
• Orientim Lindje.

Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet me dritare
Cilësime të tjera:
• i mobiluar.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Punime cilësore.
• Lokacion i favorshëm.
• Zonë që të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Njoftimi ID: 27868

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat