Shtepi me qera - Qera, Vile, Sauk, Tirane 1,500 Euro /Muaj ID: OPP+19973


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja Bosh
Siperfaqa 380.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sauk
Adresa Sauk, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 06/05/2021 16:12 Post ID: 28665 Lexime 559

Jepet me Qera, Vilë në Sauk.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e truallit 380m2.
• Sipërfaqja e ndërtimit: 117m2.
• Strukturë 2-katëshe
• Orientim veri-jug-lindje-perëndim
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Organizimi:
- Kati i parë është i organizuar në ambient ndenjie dhe gatimi dhe tualet.
- Kati i dytë është totalisht i investuar, me 3 dhoma gjumi, 2 tualetet dhe ballkoni.
Investime ekstra:
Me spote ndriçues.
Vila është e pajisur me sistem kondicioinimi.
Objekti është i mbuluar me çati.
Jepet me qera bosh & e mbiluar sipas preferencës së klientit.
Zonë e qetë dhe lehtësisht e aksesueshme.
Cilësime të tjera:
• Ndërtim cilësor.
• Totalisht e investuar shtuar me parket, dritaret dopio xham plastike.
• Pamje nga Tirana.
• Opsion ideal investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!


Njoftimi ID: 28665

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat