Shtepi me qera - Qera, Vile, Akacia Hills, Tirane 5,000 Euro PRO19981


Pagesa 5,000 Euro
Ambjenti 5     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 665.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa TEG,Tirane - Harta
INFO Data: 04/03/2023 14:10 Post ID: 28690 Lexime 3356

Vila ndodhet tek Kompleksi Akacia Hills,Tiranë.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e vilës: 115 m2 për kat.
• Siperfaqja e truallit: 550 m2.
• 4 Kate.
Organizimi :
• Kati 1: Ambientet e ndenjies.
• Kati 2: Ambient ndenjie dhe ngrënie.
• Kati 3: 2 dhoma gjumi të mëdha.
• Kati 4: 1 dhomë gjumi.
Cilësime të tjera:
• Sauna
• Banja turke.
• Mure kripe.
• Sistem kapot.
• Sistem kamerash.
• Garazh për një makinë dhe 2 poste jashtë.
• Pishina.
• Sistem daikin me vlerë.
• Zone e qete dhe e preferuar per banim.
• Me akses te shpejte ne facilitetet qe ofron nje nga zonat me elitare te qytetit.
• Kubaturë e rregullt.
Për ta vizituar na kontaktoni!Njoftimi ID: 28690

Shtepi me qera

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare: Kati 2 (2+1) I Nje Vile Afer Amerikan 3 (kombinat - Turgut) Kuzh, & Tu

380 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+kuzh. Me Vete +2 Wc & Garazh (astir - Yzberisht) Pllt I Ri | I Kompletuar | Parket - K

Me te preferuarat