Shtepi me qera - Jepet apartament me qira 1+1, Rr, Kavajes..


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 78.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 28/03/2021 14:58 Post ID: 29526 Lexime 457

Jepet apartament me qira 1+1, Rr, Kavajes

Me siperfaqe 78m2. Kati 4


Organizohet:   

•Sallon

°Dhome ndenje dhe guzhine organizuar se bashku

•1 dhom gjumi

•1 tualet

°1 ballkonOfrohet:

• I mobiluar

• ne kushte te mira 

•zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete

•orientim i mire 

•me pllakaCmimi : 250 Euro  + 1 muaj garanci ID AGj 059


Agent ID: 3438

photo

Njoftimi ID: 29526

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat