Shtepi me qera - Jap 1+1 me qera kati i 3-te, i mobiluar,perballe Zoja e Keshillit te Mire


Pagesa 28,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 28/03/2021 17:13 Post ID: 29759 Lexime 282

Jap me qera apartament 1+1, kati i 3-te, krejtesisht i mobiluar dhe i rikonstruktuar!

Agent ID: 8128

photo

Njoftimi ID: 29759

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat