Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tirane


Pagesa 290 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 09/04/2021 19:11 Post ID: 29930 Lexime 464

Jepet me Qera , Apartament 2+1, në zonën e Myslym Shyrit. Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja totale: 60m2. • Kati 2. • Orientim jug-perëndim. Organizimi: Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cilësime të tjera: • I mobiluar. • Me hipotek. • Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt. • Punime cilësore. • Ndriçim natyral. • Ndretim i ri. Për ta vizituar na kontaktoni!Njoftimi ID: 29930

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat