Shtepi me qera - Apartament me Qera 2+1


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Andon Kuqali, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 31/03/2021 22:36 Post ID: 30045 Lexime 297


Jepet Apartament me Qera 2+1
75m2
kati 6 (fundit)
Pallat i ri , ashensor .
Super Mobiluar
Internet i perfshir
Kompletuar ne cdo gje.
Vendodhja : Fresk.
Kerkohen : persona serioz dhe me afat te gjate
Cmimi : 30.000 / leke ne muaj.

Per me shume info :
Cel & WhatsApp & Viber

Agent ID: 524

photo

Njoftimi ID: 30045

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat