Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 1+1 tek Jordan Misja(kati i pare i nje vile)


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 04/04/2021 21:13 Post ID: 30154 Lexime 395

Jepet me qera apartament 1+1 tek Jordan Misja.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe.Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni


Agent ID: 145

photo

Njoftimi ID: 30154

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat