Shtepi me qera - Qera, Vile, Lunder


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 4     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 220.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Lunder, Albania - Harta
INFO Data: 24/01/2023 10:33 Post ID: 30200 Lexime 2130

OPP20231
Jepet me qera vilë me strukturë 3-katëshe në zonën e Lundrës, në një mini kompleks vilash. Informacione mbi vilën :
• Sipërfaqje totale 220m2.
• Strukturë 3-katëshe.
Organizimi :
• Kati 1 : Ambient ndenje, ambient gatimi, tualet.
• Kati 2 : 3 Dhoma gjumi, tualet.
• Kati 3 : Dhomë gjumi, tualet.
• Oborr.
• 2 Poste Parkimi.
Detaje të tjera :
• E mobiluar.
• Totalisht e investuar.
• Sistem kondicionimi.
• Sistem ngrohje qëndrore.
• Me parket.
• Vila ka një pozicion strategjik i cili mundëson ndricim natyral gjatë ditës.
• Ndodhet në një nga zonat më të qeta dhe më të preferuara për banim.
• Ajri i paster dhe pamja fantastike janë një tjetër karakteristikë e kësaj vile.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!


Njoftimi ID: 30200

Shtepi me qera

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare: Kati 2 (2+1) I Nje Vile Afer Amerikan 3 (kombinat - Turgut) Kuzh, & Tu

380 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+kuzh. Me Vete +2 Wc & Garazh (astir - Yzberisht) Pllt I Ri | I Kompletuar | Parket - K

Me te preferuarat