Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 2+1 tek Bulevardi zogu I pare (prane ish Aluizmit)


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 11/04/2021 23:58 Post ID: 30762 Lexime 1294

Jepet me qera apartament 2+1 tek Bulevardi zogu I pare
(prane Aluizmit)Jepet me qera apartament 2+1 I nje shtepie
private.Apartamenti eshte I perbere nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle
gatimi,banjo.Eshte totalisht I mobiluar dhe ndodhet ne nje gjendje shume te
mire,Per nje vizite ne prone jeni te lutur ten a kontaktoni ne numrin tone te
cel:


Agent ID: 145

photo

Njoftimi ID: 30762

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat