Shtepi me qera - Apartament 1+1 Me Qera Prane Kristalit


Pagesa 29,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 50.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 09/04/2021 15:40 Post ID: 30831 Lexime 91

Jepet me qera apartament 1+1, 50m2 ne rrugen prane "Kristal Center" ne komunen e parisit. Apartamenti organizohet nga nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Pozicionohet ne katin e I te nje ndertimi te ri. Per me shume informacion jeni te ftuar te kontaktoni!


Njoftimi ID: 30831

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat