Shtepi me qera - Jepet me qira apartament 1+1 tek Komuna e Parisit, pallati i Kristal Center


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 15/04/2021 10:09 Post ID: 31428 Lexime 8Me siperfaqe . Kati i 4 pallat i ri


Organizohet:   

•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.

• 1 dhome gjumi

•1 tualet


Ofrohet:

•  i  mobiluar

• ne kushte shume te mira 

•me ashensor

•zone lehtesisht e aksesushmeCmimi per qira: 350 Euro 

Administrime i shkallve 1,500 Leke


ID ET 001


Agent ID:

photo

Njoftimi ID: 31428

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat