Shtepi me qera - Apartament me qira te Kristal Center 1+1


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Ndrek Luca, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 15/04/2021 10:35 Post ID: 31447 Lexime 3

Ne kompleksin Kristal Center, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor dhe organizohet nga soxhorno, dhoma e gjumit, tualet dhe ballkon. Eshte i mobiluar si ne foto, me kondicioner.
Paradhenie qiraja e muajit te 1, qiraja e muajit te fundit dhe 1 qira garanci.

Jepet me qira 350 euro ne muajAgent ID: 5349

photo

Njoftimi ID: 31447

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat