Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 1+1+Blk, Kristal Center


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 74.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 16/04/2021 15:25 Post ID: 31658 Lexime 6

Jepet me qera apartament 1+1+Blk, ne Kristal Center.

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.

Ka ambjente komode dhe ndricim natyral.

Apartamenti ka mobilim shume te mire, bashkekohor.

Per me shume informacione kontaktoni

Agjensi imobilare Real Home!


Njoftimi ID: 31658

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat