Shtepi me qera - Apartament 2+1 me qira afer Kristal Center


Pagesa 35,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 103.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 19/04/2021 10:18 Post ID: 31866 Lexime 16

Ne rrugen Tish Dahia, prane Kristal Center, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 103 m2, kati i 8 me 2 ashensore. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon, korridor dhe 2 tualete. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto.
Interneti dhe administrimi jane te perfshira ne cmim

Jepet me qira 35.000 leke ne muaj.


Agent ID: 5349

photo

Njoftimi ID: 31866

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat