Shtepi me qera - Jepet apartament me qera 1+1 tek Rruga Myslym Keta prane Raiffeisen Bank.


Pagesa 18,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 30/04/2021 05:44 Post ID: 32089 Lexime 289

Jepet apartament  me qera 1+1 tek Rruga Myslym Keta prane Raiffeisen Bank.

Me siperfaqe 60m2. Kati 1.


Organizohet:   

•Salloni dhe guzhina te organizuar sebashku

•1 dhom gjumi

•1 tualete

•korridorOfrohet:

• I mobiluar

• Ne kushte shume te mira 

• Zone lehtesisht e aksesushme

• Gjendje e mire

• Krevat dopio Cmimi: 18000 Leke + 1 garanci


ID AD 026


Agent ID: 7985

photo

Njoftimi ID: 32089

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat