Shtepi me qera - Jepet me qera apartamenti 1+1 ne Astir


Pagesa 23,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Tirana, Shqiperia - Harta
INFO Data: 22/06/2021 15:56 Post ID: 32105 Lexime 2251

Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne Astir. Apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 banjo. Cmimi eshte 230 leke. Apartamenti eshte e mobiluar, eshte 70m2, dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Agent ID: 8478

photo

Njoftimi ID: 32105

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

Me te preferuarat