Shtepi me qera - Jepet apartament me qira 2+1 tek Fresku afer institutit te fizikes berthamore..


Pagesa 20,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresk - Harta
INFO Data: 08/05/2021 17:18 Post ID: 32162 Lexime 335

Jepet apartament me qira 2+1 tek Fresku afer institutit te fizikes berthamore


Me siperfaqe 120m2. Kati i 3


Organizohet:   

•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.

• 2 dhoma gjumi

•1 tualet

•1 ballkonOfrohet:

• bosh

• ne kushte te mira 

•zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete

•orientim i mire 

•me pllaka
Cmimi : 20.000ALL + 1 muaj garanciID MM 137


Agent ID: 3438

photo

Njoftimi ID: 32162

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat