Shtepi me qera - Jepet apartament me qera 1+1, tek , Zogu Zi , Prane Universitetit Logos


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Zogu I Boulevard, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 11/05/2021 18:53 Post ID: 32348 Lexime 1027

Jepet apartament me qera 1+1, tek , Zogu Zi , Prane Universitetit Logos

Me siperfaqe 55 m2. Kati i 1 i nje pallati ekzistues. Totali i kateve (5)


Organizohet:   

•Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara sebashku

•1 dhome gjumi

•1 tualet


Ofrohet:

•I mobiluar

• me parket

• zone shume e mire 

• ne gjendje te mire

• me te gjitha elektroshtepijaket 

• me smart tvCmimi 25000 Leke ne muaj+ 1 garanci


ID ET 011


Agent ID: 7985

photo

Njoftimi ID: 32348

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat