Shtepi me qera - Apartament per qira 1+1 prane ‘’Spitalit Amerikan 2 dhe QSUT’’.


Pagesa 27,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Vedat Kokona, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 30/04/2021 23:06 Post ID: 32660 Lexime 444

Apartamenti ndodhet në rrugën Vedat Kokona, në katin e IV-rt të një pallati ekzsitues, me një sipërfaqe prej 65 m2. Është i organizuar në një ambjent ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti i ka të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake për një jetesë sa më komode. Cmimi 27.000 lekë /muaj
Agent ID: 50

photo

Njoftimi ID: 32660

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat