Shtepi me qera - Shtepi me qera ne don bosko 2+1


Pagesa 15,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 165.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 08/05/2021 10:36 Post ID: 32758 Lexime 774

Jepet shtepi me qera ne don bosko tirane , 2+1 pjeserisht e mobiluar , shtepi private 2 kateshe zone shume e mir dhe e qete.

Agent ID: 8599

photo

Njoftimi ID: 32758

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat