Shtepi me qera - Jepet apartament 2+1 me QERA, e mobiluar, Rruga e Burgut


Pagesa 23,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 117.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 04/05/2021 14:16 Post ID: 33014 Lexime 424

Jepet apartament 2+1 me qera;

Ka nje siperfaqe prej 117 m2. 

Apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie + kuzhine, nje tualet dhe dy ballkone;

Ndodhet ne katin e 6-te, te nje pallati te ri pa ashensor;

Cmimi: 23000 leke.

Adresa: Rruga e Burgut.Agent ID: 6583

photo

Njoftimi ID: 33014

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat