Shtepi me qera - 1+1+Bllk,Perballe Min. Se Jashtme (Bulevard) Investuar Me Parket, Kuzhine Te Re & Elektro A++ // Pallat i Ri me Ashensor


Pagesa 280 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 10/05/2021 16:59 Post ID: 34204 Lexime 43

 1+1 Me Ballkon (85 M2) Perballe Min. Se Jashtme (Rr. Ali Demi - Bulevard) Pallat I Ri (2008) Me Ashensor - Banesa Eshte Investuar Nga Pronaret Me Parket, Kuzhine Te Re Dhe Elektroshtepiake Shume Pak Te Perdorura / Kondicioner / Dritare Dopio Xham | Ballkon Me Tende / Tualet Me Ajrosje Natyrale 


Q2760


Të Dhënat E Ndarjes 


- 1 Sallon + 1 Kuzhinë

- 1 Ballkon

- 1 Korridor

- 1 Tualet 

- 1 Dhoma Gjumi 


- Sipërfaqja Totale :85 M2 

- Sipërfaqja Neto: 71.89m2

- Pallati I Ri

- Vit Ndërtimi 2008

- Kati: 2

- Orientimi:Lindje


Karakteristika ;


- Me Qera Apartament 1+1 I Madh - Sip 85 M2

- Përballë Ministris Së Jashtme - Ngjitur Me Drejtorinë E Përgjithshme Të Policisë


- I Mirëorganizuar Si Strukturë

- I Mirë Mbajturë & Investuar  Nga Pronarët

- Me Shumë Dritë Si Hyrje

- Kuzhina E Bërë Së Fundmi

- Me Një Ballkon Të Madh & Me Tendë

- Dhoma E Gjumit Me Parket Dhe Krevate Te Rinje


- Të Gjitha Elektroshtëpiaket Pak Të Përdorura Dhe Marka Ciësore* Samsung , Beko

- 2 Kondicionera 


- Dritare Dopio Xham

- Grila Cilësore


- Pallat Shumë I Mirë 

- Me Një Siguri Të Lartë

- Me Kamera Sigurie

- Me Banorë Të Qetë & Familjarë 

- Pallati  Shumë Cilësor


- Si Zonë Shumë E Qetë Dhe Familjare Ku Ka Afër Çdo Gjë Që Nevojitet Shkolla , Fakultete , Supermarkete, Çerdhe Kopshte , Restorante , Banka Etj 

- Del Direkt Në Bulevard , Lidhesh Direkt Me Zonat Ali Demi , Tregu Elektrik, Brryli.


Cmimi: 280 Euro 


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 34204

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament I Super Investuar Me Arkitekt - 2+1+bllk Tek Kopshti Botanik | Parket | Kondici

Me te preferuarat