Shtepi me qera - APARTAMENT I RI 1+1 ME QERA, PALL I RI ASHENS + GARAZHD PRANE QENDRES CONCORD AFER ME RRUGEN 5 MAJI


Pagesa 35,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 71.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Gani Strazimiri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 02/08/2021 14:32 Post ID: 35974 Lexime 749

ME QERA 1+1 APARTAMENT I RI NE RRUGEN 5 MAJI, PRANE TE QENDRA CONCORD, MBAS MEDRESES SA KALON TREGUN. SHKOLLA " TIRANE JONE"


Pallat i ri dhe kompletuar totalisht se fundmi me cdo te re, e sapo lyer, cilesore si punime. Siperfaqe 71 m2, kati 4, pallat i ri, ashensor, vend parkimi ne garazhd personal ne katin -1.

Cmimi 35.000 lek /muaj  

Per me shume informacione kontaktoni

whatsApp | telefon­čô×|

e-mail:Njoftimi ID: 35974

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

Me te preferuarat