Shtepi me qera - Apt 2+1 ne Ali Dem - Pallat i Ri | i Mobiliar | Pajisje Cilesore | Kuzhine e Mirembajtur


Pagesa 180 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 30/05/2021 12:14 Post ID: 36025 Lexime 384

Jepet Me Qera Apt 2+1 Ne Ali Dem (Pallat I Ri Me Ashensor) I Mobiluar Me Pajisje Cilesore | Kuzhine E Mirembajtur | Tualet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale


Q2797


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhoma Gjumi

- 1 Soxhorno 

- 1 Tualet


- Sip Totale: 80 M2

- Sip Neto (E Brendshme) : 80 M2

- Kati:1

- Katet E Pallatit: 7

- Pallat I Ri

- Ashensor: Po


Karakteristika: 


- Kuzhine E Mirembajtur

- Sallon I Mobiluar Mire 


- Pajisje Te Mira Tv, Sobe,Kondicioner,Frigorifer Etj)

- Divane Te Mire

- Tavoline Druri

- Me Pllaka


- Lagje E Qete , Me Banore Familjare

- Hidraulike Dhe Elektrike Te Reja

- Afer Transportit Publik


Cmimi: 180 Euro Ose 22,000 Leke


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:
Agent ID: 58

photo

Njoftimi ID: 36025

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament I Super Investuar Me Arkitekt - 2+1+bllk Tek Kopshti Botanik | Parket | Kondici

Me te preferuarat