Shtepi me qera - Jepet apartament me qera 1+1, Ne Rrugen Siri Kodra, prane bulevardit te Ri Me siperfaqe 80m2.


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 16/06/2021 17:04 Post ID: 36680 Lexime 669

Jepet apartament me qera 1+1, Ne Rrugen Siri Kodra, prane bulevardit te Ri 

Me siperfaqe 80m2.  

Kati 2, 


Organizohet:   

•Salloni i ndenjes dhe guzhina jane te organizuara sebashku

•1 dhoma gjumi

•1 tualetOfrohet:

•i mobiluar

• me pllaka

• zone shume e mire 

• ne gjendje shume te mire dhe te re

•me shume drite  natyrale 

•arredim komod dhe bashkekohor


Cmimi 25000ALL/muaj+ 1 garanci


ID XhS 018


Agent ID: 3438

photo

Njoftimi ID: 36680

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament I Super Investuar Me Arkitekt - 2+1+bllk Tek Kopshti Botanik | Parket | Kondici

Me te preferuarat