Shtepi me qera - Qera,Apartament 1+1,Prapa Casa Italia(UNA21630)


Pagesa 20,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 64.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/07/2021 16:45 Post ID: 38083 Lexime 1666

Disponojmë Apartament 1+1 për Qera. Apartamenti është i pozicionuar prapa Casa Italias,te serra e luleve. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit 64m2. Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Ballkoni. Cilësime të tjera: • I mobiluar • Me ashensor • Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!Agent ID: 38

photo

Njoftimi ID: 38083

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

Me te preferuarat