Shtepi me qera - Apartament Loft per qira prane Medresese ne Rr. 5-Maji.


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 19/07/2021 11:37 Post ID: 38460 Lexime 1649

Apartament me tipologji Loft ofrohet per qira te rrugen 5-Maji. Apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri ne kete zone. Hyrje me hapesire te bollshme dhe te mireorganizuar. Apartamenti eshte i investuar ne gjendje shume te mire me te gjithe aksesoret per nje jetese sa me komode. Hapesire e bollshme dhe e mireorganizuar. Tualet. Ballkon. Zone lehtesisht e aksesueshme.


Agent ID: 395

photo

Njoftimi ID: 38460

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

Me te preferuarat