Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1, Blloku , Tirane!


Pagesa 2,200 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 160.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 23/11/2021 14:36 Post ID: 38739 Lexime 1010

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut, pranë Spar .

Informacion mbi Apartamentin:
• Ndërtim i Ri (2021)
• Kati 9
• Ashensor
• Sipërfaqe : 160 m2
• Dritë natyrale në çdo ambient
• Kubaturë e rregullt
Organizimi:
• Korridor shpërndarës
• Salloni i ndënjes
• Ambjenti i Gatimit i vecuar
• 2 Dhoma Gjumi
• 2 Tualete (njeri me dritare)
• 2 Ballkon
•Orientim: Veri – Perendim

Cilësime të tjera:

•Sistem Kondicionimi
• Parket Druri
•Pallat i mirëadministruar.
•Elektroshtepiake te reja
Për ta vizituar me kontaktoni!
PRI21754Njoftimi ID: 38739

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat