Shtepi me qera - Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga Jordan Misja (ID B22070) Tirane


Pagesa 205 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa jordan misja - Harta
INFO Data: 13/07/2021 10:40 Post ID: 39802 Lexime 427

Tek Jordan Misja,  jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2, pallat i ri, kati i 2, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi salloni i ndenjes me kuzhine dhe tualeti.

Cmimi 205 Euro|Muaj

http://belarealestate.al/property/jepet-apartament-21-me-qera-tek-rruga-jordan-misja-id-b22070-tirane/Njoftimi ID: 39802

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

Me te preferuarat