Shtepi me qera - Ndarje qeraje


Pagesa 15,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i trenit - Harta
INFO Data: 18/07/2021 22:25 Post ID: 40041 Lexime 1029

Kerkoj vajze per ndarje qeraje.
Shtepia ndodhet tek Rruga Karl Gega, 50 metra poshte Mullirit te vjeter tek Stacioni i Trenit.
Shtepia eshte ne katin e 3, me ballkon.
Shtepia eshte 2+1.
Vajza do kete dhomen e saj.
Shtepia i ka te gjitha pajisjet.
Per me shume informacion dhe per takim kontaktoni numrin e telefonit.
Jo agjensi.Agent ID: 9889

photo

Njoftimi ID: 40041

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

Me te preferuarat