Shtepi me qera - Jepet apartament me qera 2+1 rruga Mine Peza, perballe shkolles Harry Fultz.. Me siperfaqe 86m2. Ka


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 86.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa mine peza - Harta
INFO Data: 19/07/2021 12:13 Post ID: 40332 Lexime 896


Me siperfaqe 86m2.  Kati 1 i nje vile private 3-kateshe.

.

Organizohet:   

•Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara sebashku

•2 dhoma gjumi

•1  tualet

•1 korridor
Ofrohet:

•i mobiluar

• me pllaka

• zone shume e mire 

• ne gjendje shume te mire

•me te gjitha elektroshtepijaket


Cmimi 30000 Leke /muaj + 1 garanciID KT 173KERKOHET NJE VIT PARAPAGIM NGA KLIENTI DHE TE JENE FAMILJARE/KLIENT SERIOZE


Njoftimi ID: 40332

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

Me te preferuarat