Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 1+1 selit e vogel rr.qemal butka mrapa marlin barletit Me siperfaqe 60 m


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Qemal Butka - Harta
INFO Data: 25/07/2021 13:19 Post ID: 40635 Lexime 367

Jepet me qera apartament 1+1 selit e vogel rr.qemal butka mrapa marlin barletit


Me siperfaqe 60 m2 kati 1 i nje vile private


Organizohet:

•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.

•1 dhome gjumi

•1 tualet 

•1 ballkon


Ofrohet:

•  i mobiluar

•kondicioner


Cmimi qera 25000+ 1 muaj garanci


ID BS-048Agent ID: 3438

photo

Njoftimi ID: 40635

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat