Shtepi me qera - Jepet me qera Apartament 2+1 prane fakultetit “Ekonomik”


Pagesa 320 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Gramoz Pashko - Harta
INFO Data: 01/08/2021 21:59 Post ID: 41257 Lexime 967

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “Gramoz Pashko”, pranë fakultetit “Ekonomik”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i ndarë në një ambient të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor, eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Cmimi 320 euro/muaj


Agent ID: 50

photo

Njoftimi ID: 41257

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat