Shtepi me qera - Jepet me Qera, Apartament 1+1 te Rruga Bardhyl, AL22117


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 46.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Bardhyl, Tirane - Harta
INFO Data: 02/08/2021 15:53 Post ID: 41407 Lexime 106

Jepet me Qera, Apartament 1+1 te Rruga Bardhyl.Apartamenti ka një sipërfaqe prej 46 m2, në katin 0, në ndërtim të ri.Organizohet në një mbient ndenje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet.Apartamenti disponon verandë 20 m2.Jepet me qera i mobiluar për apartament dhe jepet bosh për zyra.Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Kontakto:.Agent ID: 43

photo

Njoftimi ID: 41407

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat