Shtepi me qera - Shtepi me qera ne nje zone shume te pershtatshme te tiranes


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 101.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Spitali amerikan 2 - Harta
INFO Data: 03/08/2021 13:32 Post ID: 41457 Lexime 49

Shtepi me qera mbrapa spitalit Amerikan 2.
Shtepia ndodhet ne katin e 6 me ashensor.
E mobiluar me kushtet me bashkekohore. E pershtatshme per cifte,familjare apo dhe studente.
Orientimi lindje-jug- perendim.
E ndricuar nga dielli ne cdo moment.
Cmimi i padiskutueshem.Njoftimi ID: 41457

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat