Shtepi me qera - Super ap 2+1+Garazhd super lux tek kopshti zologjik ( pavarotti )


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 190.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Shyqyri brari - Harta
INFO Data: 05/10/2022 11:11 Post ID: 42144 Lexime 47081

Apartament 2+1 tek kopshti zologjik(perballe me pavarottin )e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e arreduar me arkitekt me cdo detaj ,pozicioni lindje -perendim ,kati i 5 -te banim dhe i fundit ,me ashenore ,per me teper na kontaktoni + cmimi 1500 euro bashke me garazhd (me 2 poste parkimi)


Njoftimi ID: 42144

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat