Home for Rent - Jepet me qera kati i 3 i nje vile


Payment 450 Euro
Room | Kitchen 2     Furniture Furnished
Square Feet 130.00
Floor 3
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga Gramos Pashko, Tirane - Maps
INFO Data: 23/12/2021 13:28 Post ID: 43240 Reads 17198

Jepet me qera kati i 3 i nje vile.

Eshte  me 2 dhoma gjumi, 2 banjo, kuzhin me vete, salloni madh, koridor i brendshem dhe 3 ballkon gjithsej  130m katror.

Ka panele diellore.

Ka parkim.

Vila eshte e sapondertuar (2 vite).

Cmimi 500 Euro/ Muaj

Adresa: Rruga Gramos Pashko, Tirane


Njoftimi ID: 43240

Home for Rent

1,000 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc & Post Parkimi ( Bllok - Alpet ) *k5, Ashens | Parket, Sis. Ngrohje, Tualete Te Re

700 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc ( Qender - 15 Kateshi ) K.2, Pllt V 2013 - Apt I Madh & I Kompletuar | Sis Chiller

Me te preferuarat