Shtepi me qera - Jepet me qera kati i 3 i nje vile


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 130.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Gramos Pashko, Tirane - Harta
INFO Data: 23/12/2021 13:28 Post ID: 43240 Lexime 17123

Jepet me qera kati i 3 i nje vile.

Eshte  me 2 dhoma gjumi, 2 banjo, kuzhin me vete, salloni madh, koridor i brendshem dhe 3 ballkon gjithsej  130m katror.

Ka panele diellore.

Ka parkim.

Vila eshte e sapondertuar (2 vite).

Cmimi 500 Euro/ Muaj

Adresa: Rruga Gramos Pashko, Tirane


Njoftimi ID: 43240

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1 Te Fshn (st. Trenit) - Pllt I 2015 || Mobilim Cilesore || Kondicioner || Kuzhine E

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera Elitare: Super Apt 2+1+**2 Verand. (qender - Rr. Barrikadave) 80k Euro Investim **pll

Me te preferuarat